
Кондиціонер Sensei SAC-24CHIE
- Готово до відправки
- Код: 84615
45 518 ₴
39 001 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Кондиціонер Sensei SAC-24CHIE серія Lux Extreme Inverter
Кондиціонери Sensei серії Lux Extreme відмінно підійдуть для охолодження та обігріву квартир, офісів та приватних будинків. Настінні спліт-системи Sensei складаються з внутрішнього та зовнішнього блоку, комплектуються пультом ДУ, оснащуються фільтрами для очищення повітря, популярні так як зручні для застосування у житлових та адміністративних будинках. Внутрішній блок призначений для встановлення на стіні, під стелею приміщення, має сучасний дизайн, а також оснащений прихованим під панеллю індикатором температури.
Основні переваги Sensei SAC-24CHIE серія Lux Extreme Inverter:
- Дизайн:
- Сучасність, правильність форм, стриманість – ключові особливості колекції. Моделі серії Lux Extreme стануть ідеальним доповненням до будь-яких інтер’єрних рішень, доповнять класичні та сучасні стилістичні напрямки.
- Компресор:
- Спліт-системи серії оснащені надійним інверторним компресором GMCC, що працює на безпечному та високоефективному фреоні R32. Пристрій працює в діапазоні температур від -25 °С до +53 °С. Компресор стійкий до температурних коливань та демонструє відмінні показники у різних кліматичних умовах.
- Функції:
- Кондиціонери серії LUX Extreme мають кілька режимів роботи: обігрів, охолодження, осушення, вентиляція, AUTO. Додаткові функції: автоперезапуск, осушення (дегідрація), Wi-Fi керування, функція i-FEEL, вертикальне та горизонтальне керування жалюзі. Такий опціональний набір дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат у приміщеннях площею від 20 до 70 кв. м.
- Пульт:
- Управління системою здійснюється за допомогою дистанційного пульта з дисплеєм контролю параметрів.
- Низький рівень шуму компресора:
- Інноваційна конструкція знижує рівень шумоутворення
- Світлодіодний індикатор температури:
- Внутрішній блок оснащений світлодіодним індикатором, що відображає температуру повітря
- Режим Turbo/Sleep:
- За допомогою однієї кнопки можна забезпечити комфортні умови для сну або підвищити потужність системи
- Встановлення таймера:
- Ви можете встановити час запуску/вимкнення системи
- Діапазон робочих температур:
- Кондиціонер працює в режимі обігріву/охолодження при температурних показниках -25 °С – +53 °С
- Режим енергозбереження:
- Кондиціонер при натисканні кнопки Eco переходить в економний режим енергозбереження.
- Очищення/обігрів:
- Функція очищення "Clean/Heating" очищає кондиціонер від конденсату, запобігаючи утворенню цвілі.
- Авторозморожування:
- Щоб уникнути зледеніння зовнішнього блоку і, як наслідок, його поломки, автоматично вмикається система авторозморозки (5–10 хвилин кондиціонер працює в режимі охолодження без включення вентилятора внутрішнього блоку, від чого теплообмінник зовнішнього блоку нагрівається та відтає).
З кондиціонером Sensei SAC-24CHIE серія Lux Extreme Inverter ви отримуєте найвищий рівень комфорту та ефективності в регулюванні температури у вашому житловому приміщенні. Замовте його прямо зараз і насолоджуйтесь приємною атмосферою в кожну пору року!
Основні параметри Sensei SAC-24CHIE серія Lux Extreme Inverter:
- Конструкція Спліт-система
- Внутрішній блок Настінний
- Тип компресора Інверторний, ротаційний GMCC
- Основні режими:
- Охолодження
- Обігрів
- Осушення
- Вентиляція
- AUTO
- Рекомендована площа приміщення 75 м²
- Дистанційне керування Пульт
- Спож. потужність хол/тепло 2.4 (0.45-3.35) /2.2 (0.45-3.35) кВт
- Потужність в режимі охолодження 7.1 (1.11-7.80) кВт
- Потужність в режимі обігріву 7.0 (1.37-8.2) кВт
- Тип фреону (холодоагент) R32
- Живлення 220-240 В ~/50 Гц подача на внутрішній блок
- Витрати повітря 1200 м³/ч
- Прихований LED-дисплей Є
- Додаткові функції:
- Автоперезапуск
- Осушення (дегідрація)
- Wi-Fi керування
- Функція i-FEEL
- Вертикальне та горизонтальне керування жалюзі
- Енергоефективність EER 6.1
- Енергоефективність COP 4.0
- Рівень шуму внутрішнього блоку 46/43/40/24 дБ
- Рівень шуму зовнішнього блоку 55 дБ
- Колір внутрішнього блоку Білий
- Діаметр труб 9.52/15.88 (3/8” 5/8”) мм
- Максимальний перепад висот 15 м
- Максимальна довжина магістралі 25 м
- Допустимий діапазон робочих температур зовнішнього повітря нагрівання / охолодження -25~+30 / -15~+53° C
- Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) 31.9 х 102.5 х 22.3 см
- Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) 63.5 х 82.0 х 31.0 см
- Вага внутрішнього блоку 12.6 кг
- Вага зовнішнього блоку 36.7 кг
- Габарити в упаковці внутрішнього блоку (ВхШхГ) 30.5 х 110.2 х 39.5 см
- Габарити в упаковці зовнішнього блоку (ВхШхГ) 40.2 х 96.9 х 68.8 см
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник товару Китай
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSEI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 75 кв.м |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 7100 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 7000 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 319 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1025 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 223 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 12.6 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 635 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 820 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 310 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 36.7 кг |
- Ціна: 39 001 ₴









