Передоплата 15%

Кондиціонер Sensei SAC-24MBW/I
- Готово до відправки
- Код: 84616
43 061 ₴
36 501 ₴
-15%
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер Sensei SAC-24MBW/I серія Aquilon Inverter
Спліт-системи серії AQUILON SAC- MBW створені для тих, хто цінує сучасний мінімалістичний дизайн. Моделі поєднують в собі лаконічність та функціональність. В серії – кондиціонери з різними показниками потужності, серед яких знайдеться варіант для приміщень будь-якої площі. Спліт-системи AQUILON SAC- MBW полегшують процес керування кліматом і не перевантажують інтер'єр.
Основні переваги Sensei SAC-24MBW/I серія Aquilon Inverter:
- Низький рівень шуму:
- Інноваційна конструкція знижує рівень шумоутворення
- Ергономічний пульт ДК:
- У комплектацію входить пульт для зручного дистанційного керування системою
- Світлодіодний індикатор температури:
- Внутрішній блок оснащений світлодіодним індикатором, що відображає температуру повітря
- Режим Turbo/Sleep:
- За допомогою однієї кнопки можна забезпечити комфортні умови для сну або підвищити потужність системи
- Встановлення таймера:
- Ви можете встановити час запуску/вимкнення системи
- Діапазон робочих температур:
- Кондиціонер працює в режимі обігрів / охолодження при температурних показниках -7 - + 43 ° С
- Режим енергозбереження:
- Кондиціонер при натисканні кнопки "Eco" переходить в економний режим енергозбереження.
- Очищення / обігрів:
- Функція очищення "Clean / Eheating" очищає кондиціонер від конденсату, запобігаючи утворенню цвілі.
- Авторазморозка:
- Щоб уникнути обмерзання зовнішнього блоку і, як наслідок, його поломки, автоматично вмикається система авторазморозки (5-10 хвилин кондиціонер працює в режимі охолодження без включення вентилятора внутрішнього блоку, від чого теплообмінник зовнішнього блоку нагрівається і відтає).
З кондиціонером Sensei SAC-24MBW/I серія Aquilon Inverter ви отримуєте найвищий рівень комфорту та ефективності в регулюванні температури у вашому житловому приміщенні. Замовте його прямо зараз і насолоджуйтесь приємною атмосферою в кожну пору року!
Основні параметри Sensei SAC-24MBW/I серія Aquilon Inverter:
- Конструкція Спліт-система
- Внутрішній блок Настінний
- Антикорозійне покриття теплообмінника внутрішнього блоку Golden Fin
- Тип компресора Інверторний
- Антикорозійне покриття теплообмінника зовнішнього блоку Golden Fin
- Основні режими:
- Обігрів
- Охолодження
- Рециркуляція
- Рекомендована площа приміщення 75 м²
- Особливості LED дисплей
- Дистанційне керування Пульт
- Спож. потужність холод/тепло 2.31/2.07 кВт
- Потужність в режимі охолодження 7(2.7-7.8) кВт
- Потужність в режимі обігріву 7.15 (2.3-8.7) кВт
- Тип фреону (холодоагент) R410А
- Живлення 220-240 В ~/50 Гц
- Витрати повітря 1200 м³/г
- Додаткові функції:
- Автоперезапуск
- Фільтрування повітря
- Осушення (дегідратація)
- Енергоефективність EER 3.23
- Енергоефективність COP 3.66
- Рівень шуму внутрішнього блоку 48 дБ
- Рівень шуму зовнішнього блоку 58 дБ
- Колір внутрішнього блоку Білий
- Діаметр труб Ø6.35/Ø12.7 (1/4"/5/8") мм
- Максимальний перепад висот 5 м
- Максимальна довжина магістралі 15 м
- Допустимий діапазон робочих температур зовнішнього повітря нагрівання/охолодження - -15~+20 / +16~+43
- Вага внутрішнього блоку 14.0 кг
- Вага зовнішнього блоку 48.0 кг
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) 33.0 х 108.0 х 23.3 см
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) 65.5 x 82.0 x 30.5 см
- Габарити упаковки внутрішній блок (ВхШхГ) 39.5 х 115.5 х 31.5 см
- Габарити упаковки зовнішній блок (ВхШхГ) 71.5 х 93.3 х 42.2 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSEI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 75 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 7150 Вт |
| Потужність охолодження | 7000 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 330 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1080 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 233 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 655 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 820 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 305 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 48 кг |
- Ціна: 36 501 ₴









