
Кондиціонер Sensei SAC-18CHI/0
- Немає в наявності
- Код: 83327
30 091 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Кондиціонер Sensei SAC-18CHI серія Lux Inverter
Кондиціонери Sensei серії Lux відмінно підійдуть для охолодження та обігріву квартир, офісів та приватних будинків. Настінні спліт-системи Sensei складаються з внутрішнього та зовнішнього блоку, комплектуються пультом ДУ, оснащуються фільтрами для очищення повітря, популярні так як зручні для застосування у житлових та адміністративних будинках. Внутрішній блок призначений для встановлення на стіні, під стелею приміщення, має сучасний дизайн, а також оснащений прихованим під панеллю індикатором температури.
Основні переваги Sensei SAC-18CHI серія Lux Inverter:
- Низький рівень шуму компресора:
- Інноваційна конструкція знижує рівень шумоутворення
- Ергономічний пульт ДК:
- У комплектацію входить пульт для зручного дистанційного керування системою.
- Світлодіодний індикатор температури:
- Внутрішній блок оснащений світлодіодним індикатором, що відображає температуру повітря
- Режим Turbo/Sleep:
- За допомогою однієї кнопки можна забезпечити комфортні умови для сну або підвищити потужність системи
- Встановлення таймера:
- Ви можете встановити час запуску/вимкнення системи
- Діапазон робочих температур:
- Кондиціонер працює в режимі обігріву/охолодження при температурних показниках -15 °С – +52 °С
- Режим енергозбереження:
- Кондиціонер при натисканні кнопки Eco переходить в економний режим енергозбереження.
- Очищення/обігрів:
- Функція очищення "Clean/Heating" очищає кондиціонер від конденсату, запобігаючи утворенню цвілі.
- Авторозморожування:
- Щоб уникнути зледеніння зовнішнього блоку і, як наслідок, його поломки, автоматично вмикається система авторозморозки (5–10 хвилин кондиціонер працює в режимі охолодження без включення вентилятора внутрішнього блоку, від чого теплообмінник зовнішнього блоку нагрівається та відтає).
З кондиціонером Sensei SAC-18CHI серія Lux Inverter ви отримуєте найвищий рівень комфорту та ефективності в регулюванні температури у вашому житловому приміщенні. Замовте його прямо зараз і насолоджуйтесь приємною атмосферою в кожну пору року!
Основні параметри Sensei SAC-18CHI серія Lux Inverter:
- Конструкція Спліт-система
- Внутрішній блок Настінний
- Тип компресора Інверторний, ротаційний CRSS
- Основні режими:
- Обігрів
- Охолодження
- Авто
- Осушення
- Вентиляція
- Рекомендована площа приміщення 50 м²
- Дистанційне керування:
- Пульт ДК
- Спож. потужність холод/тепло 1.55 (0.35-2.4) /1.4 (0.35-2.45) кВт
- Потужність у режимі охолодження 5.2 (1.61-6.0) кВт
- Потужність в режимі обігріву 5.2 (1.61-6.1) кВт
- Тип фреону (холодоагент) R32
- Живлення 220-240 В ~/50 Гц
- Витрати повітря 820 м³/г
- LCD дисплей
- Додаткові функції:
- Автоперезапуск,
- Осушення (дегідрація)
- Енергоефективність EER 6.1
- Енергоефективність COP 4.0
- Рівень шуму внутрішнього блоку 44/41/38/24 дБ
- Рівень шуму зовнішнього блоку 54 дБ
- Колір внутрішнього блоку Білий
- Діаметр труб Ø6.35/Ø12.7 (1/4” 1/2”) мм
- Максимальний перепад висот 15 м
- Максимальна довжина магістралі 25 м
- Допустимий діапазон робочих температур зовнішнього повітря нагрівання / охолодження -25~+30 / -15~+53° C
- Вага внутрішнього блоку 10.0 кг
- Вага зовнішнього блоку 28.5 кг
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) 29.5 х 90.8 х 22.5 см
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) 56.0 x 78.0 x 27.0 см
- Габарити упаковки внутрішній блок (ВхШхГ) 97.9 x 35.4 x 29.2 см
- Габарити упаковки зовнішній блок (ВхШхГ) 88.9 x 61.2 x3 5.9 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSEI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5200 Вт |
| Потужність охолодження | 5200 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 295 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 908 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 560 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 780 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 28.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 83327 |
| Тип | Спліт-система |
| Колір | Білий |
| Керування | Пульт ДК |
| Бренд | Sensei |
| Постачальник | [не задан] |
| Режими роботи | Обігрів, Охолодження, Авто, Осушення, Вентиляція |
| Функції | Автоперезапуск, Осушка (дегідрація) |
| Валюта | UAH |
| Тип фреону | R32 |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 29.5 х 90.8 х 22.5 см |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1.55 (0.35-2.4) /1.4 (0.35-2.45) кВт |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 56.0 х 78.0 х 27.0 см |
| Вага зовнішнього блока | 28.5 кг |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 44.0 - 41.0 - 38.0 - 24.0 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 54.0 дБ |
| Вага внутрішнього блока | 10.0 кг |
| Назва | Кондиціонер інверторний Sensei SAC-18CHI Lux |
| Назва модифікації | Кондиціонер інверторний Sensei SAC-18CHI Lux |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Ціна | 32079.00 |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -25 до + 53 °C |
| Холодопродуктивність, кВт | 5.2 |
| Площа приміщення, м2 | 50 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розділ | Кондиціонери |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стан товару | Новий |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed for Merchant Center, Rozetka Feed |
| Наявність | Немає в наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Іконки | Новинка <unk> Хіт<unk> Безоплатна доставка по Одесі |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
- Ціна: 30 091 ₴






