Передплата 15%Подарунок

Плита електрична Ardesto FSCF-E604W
- Немає в наявності
- Код: 84826
9 999 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 799 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Плита електрична Ardesto FSCF-E604W»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита електрична Ardesto FSCF-E604W
Електрична плита ARDESTO FSCF-E604W — це поєднання класичного дизайну та сучасних технологій, що забезпечують зручність і надійність у повсякденному використанні. Ця модель відрізняється високою потужністю, широкими можливостями налаштування та якісними матеріалами, що гарантують тривалий термін служби.
Основні характеристики:
- Тип плити: Електрична
- Потужність: 7325 Вт
- Сила струму: 32 А
- Клас захисту: I
- Клас енергоспоживання: А
- Можливість підключення: 220 В або 380 В
Комплектація:
- Електрична плита
- Стандартне деко
- Чавунна решітка
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Особливості поверхні:
- Зони нагріву: Електричні чавунні бліни
- Матеріал решіток: Чавунні
- Кришка варильної поверхні: Скляна
- Електрозапалювання поверхні: Відсутнє
Духовка:
- Тип духовки: Електрична
- Об'єм духовки: 53 л
- Функції: Підсвітка, таймер, індикатор нагрівання
- Кількість режимів приготування: 3 (верхнє нагрівання, нижнє нагрівання, верхнє + нижнє нагрівання)
- Тип очищення: Каталітичне
- Кількість рівнів напрямних: 4
- Кількість стекол у дверцятах духовки: 2
- Знімне скло: Так
Додаткові характеристики:
- Ящик для посуду: Відкидний
- Наявність кабеля живлення: Комплектується з товаром
- Наявність вилки: Докуповується окремо
Габарити та вага:
- Колір: Білий
- Розміри (ВхШхГ): 89.1 x 59.7 x 63.1 см
- Вага: 34.7 кг
- Розміри в упаковці (ВхШхГ): 88.8 x 64.5 x 67.2 см
- Вага в упаковці: 37.5 кг
Інформація про виробника:
- Країна реєстрації бренду: Швейцарія
- Країна-виробник товару: Туреччина
- Гарантія: 12 місяців офіційної гарантії від виробника
ARDESTO FSCF-E604W — це надійна плита, яка забезпечить комфорт та ефективність у вашій кухні, роблячи процес приготування їжі ще приємнішим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | антипригарне |
| Духова шафа | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Фритюрниця | Ні |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 53 л |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Газ-контроль духовки | Ні |
| Гриль | Ні |
| Вертел | Ні |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Додаткова духова шафа | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Кришка | сталева |
| Електропідпал | Ні |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Можливість вбудовування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 891 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Глибина | 631 мм |
| Вага | 34.7 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 84826 |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип | Електричні |
| Бренд | Ardesto |
| Постачальник | [не задан] |
| Кількість | 2 |
| Тип очищення | Традиційний |
| Валюта | UAH |
| Газ-контроль | Немає |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 89.1 x 59.7 x 63.1 см |
| Назва | Плита електрична Ardesto FSCF-E604W |
| Назва модифікації | Плита електрична Ardesto FSCF-E604W |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 88.8 x 64.5 x 67.2 см |
| Вага в пакованні, кг | 37.5 |
| Ціна | 9999.00 |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
| Розділ | Плити |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Стан товару | Новий |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed for Merchant Center, Rozetka Feed |
| Наявність | В наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Іконки | Часткова передоплата 5% <unk> Безоплатна доставка у разі передоплату 5% |
| Електрозапалювання в духовці | Немає |
| Можливість під'єднання до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Кількість скла у дверцятах духовки | 2 |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Об'єм духовки | 53 л |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
- Ціна: 9 999 ₴










