Передплата 15%

Холодильник Milano MBNI 315 BG
- Немає в наявності
- Код: 84804
20 999 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник MILANO MBNI315BG
Холодильник MILANO MBNI315BG — це сучасний двокамерний холодильник з нижньою морозильною камерою, що забезпечує високий рівень енергоефективності та комфорту при використанні. Завдяки системі TOTAL NO FROST, автоматичне розморожування відбувається як у холодильній, так і у морозильній камері, що забезпечує тривале збереження свіжості продуктів. Холодильник оснащений інверторним компресором та електронним управлінням, що дозволяє точно контролювати температуру.
Основні характеристики
- Загальний об'єм холодильника: 315 л
- Тип холодильника: Двокамерний
- Клас енергоспоживання: A++
- Корисний об'єм холодильної камери: 211 л
- Корисний об'єм морозильної камери: 104 л
- Спосіб встановлення: Відокремлений (соло)
- Тип компресора: Інверторний
- Система розморожування холодильної камери: No Frost (суха)
- Система розморожування морозильної камери: No Frost
Управління
- Тип керування: Електронне
- Дисплей: Є
- Ручки: Приховані горизонтальні
Організація простору
- Полиці холодильної камери: Скло
- Дверні кошики: 4 шт
- Контейнер для овочів: 2 шт
- Полиця для пляшок: У дверях
- Кількість секцій у морозильній камері: 3 шт
Розміри та вага
- Габарити (ВхШхГ): 185 х 60 х 69 см
Додаткові можливості
- Захист від дітей
- Перевішування дверей
- Режим "Відпустка"
- Швидке замороження
Гарантія 12 місяців
Країна-виробник товару Китай
Бренд Milano
Холодильник MILANO MBNI315BG підходить для сімей, які шукають ефективність, комфорт і надійність у щоденному зберіганні продуктів харчування.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Milano |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 315 л |
| Об'єм морозильної камери | 104 л |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Ні |
| Дисплей | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Зона свіжості | Ні |
| Винна камера | Ні |
| Міні-бар | Ні |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -18 град. |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 235 кВт/год |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Індикатор температури | Так |
| Автономне збереження холоду | 15 годин |
| Режим "Відпустка" | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Генератор льоду | Ні |
| Перевішувані двері | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 690 мм |
| Вага | 65 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 84804 |
| Колір | Чорний |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Спосіб встановлення | Окремішній (соло) |
| Вага (кг) | 70.0 |
| Особливості | Захист від дітей, Перевішування дверей, Режим "Відпустка", Швидке заморожування. |
| Бренд | Milano |
| Постачальник | [не задан] |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Холодильник, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон. |
| Валюта | UAH |
| Гарантія | 12 місяців |
| Корисний об'єм холодильної камери | 211 л |
| Загальний об'єм холодильника | 315 л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 104 л |
| Контейнер для овочів | 2 |
| Споживання електроенергії | Висока енергоефективність, Клас A++. |
| Назва | Холодильник Milano MBNI 315 BG (чорне скло) |
| Назва модифікації | Холодильник Milano MBNI 315 BG (чорне скло) |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Вага в пакованні, кг | 74.0 |
| Ціна | 19999.00 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 185.0 х 60.0 х 69.0 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Габарити паковання (ВхШхГ), см | 190.0 x 65.0 x 75.0 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Розділ | Холодильники |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стан товару | Новий |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed for Merchant Center, Rozetka Feed |
| Наявність | В наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Фірмові технології | Система MULTIFLOW, FRESH CONVERTER з регулюванням вологості. |
| Іконки | Часткова передоплата 5% <unk> Скидка 5% у разі передоплату |
| Назва модифікації для Розетки | Холодильник Milano MBNI 315 BG (чорне скло) |
| Дверні кошики, шт. | 4 |
| Додаткові особливості | Система MULTIFLOW, FRESH CONVERTER з регулюванням вологості. |
| Полиці холодильної камери (матеріал/кол-во) | скло, 3 шт. |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Тип гарантії | Виробник |
| Об'єм морозильної камери, л | 104 |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Об'єм холодильної камери, л | 211 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Лінія дизайну (серія) | MILANO |
- Ціна: 20 999 ₴


