
Блендер Ardesto HBG-800WWHCHML
- Немає в наявності
- Код: 84879
1 299 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блендер Ardesto HBG-800WWHCHML
Ручний погружний блендер Ardesto HBG-800WWHCHML поєднує в собі стильний дизайн, функціональність і компактність. Його біло-сріблясте оформлення гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні, а потужність у 800 Вт дозволяє легко обробляти інгредієнти різної щільності. Завдяки матеріалам високої якості, прилад забезпечує безпеку для здоров'я і тривалий термін служби.
Ергономічна рукоятка з покриттям Soft Touch забезпечує комфорт при використанні. Блендер має 5 швидкісних режимів і турборежим для роботи з твердими інгредієнтами. Леза та ножка з нержавіючої сталі є гігієнічними і довговічними. Пристрій відрізняється низьким рівнем шуму та захистом від перегріву і перевантаження.
Характеристики:
- Тип: Погружний
- Потужність: 800 Вт
- Кількість режимів: 5
- Турбо режим: Так
- Управління: Механічне
- Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь, пластик
- Колір: Біло-сріблястий
- Насадки:
- Вінчик для збивання
- Насадка для спінювання молока
- Насадка міні-подрібнювач
- Матеріал ножки: Нержавіюча сталь
- Матеріал леза/вінчика: Нержавіюча сталь
- Ємність мірної склянки: 600 мл
- Ємність чаші для подрібнювання: 500 мл
- Захист: Від перегріву і перевантаження
- Потужність: 220 В
- Габарити (ВхШхГ): 39.0 x 6.5 x 6.5 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ), см: 40.0 x 10.0 x 10.0 см
- Вага: 1.2 кг
- Країна-виробник: Китай
- Страна регистрації бренду: Україна
- Гарантія: 12 місяців
Призначення:
- Для дитячого харчування
- Для колки льоду
- Для пюре
- Для сорбетів
Комплектація:
- Блендер
- Подрібнювач (500 мл)
- Вінчик
- Насадка для спінювання молока
- Насадка міні-подрібнювач
- Мірний стакан (600 мл)
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Бездротова технологія | Ні |
| Ємність подрібнювача | 500 мл |
| Насадки для нарізки і шинкування | Ні |
| Вінчик для збивання | Так |
| Насадка для замісу тіста | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Прогумована ручка | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колка льоду | Так |
| Лопатка | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 84879 |
| Керування | Механічний |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Вага (кг) | 1.2 |
| Особливості | Захист від перегрівання, Турборежим |
| Бренд | Ardesto |
| Постачальник | [не задан] |
| Кількість | 3 |
| Комплектація | Блендер, Подрібнювач (500 мл), вінчик, Насадка мініподрібнювач, Насадка для спінювання молока, Мірний стакан (600 мл), Інструкція, Гарантійний талон |
| Об'єм, л | 0.6 л (мірна склянка), 0.5 л (чаша подрібнювача) |
| Насадки | Віночок, насадка для спінювання молока, Мініподрібнювач |
| Валюта | UAH |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Назва | Блендер Ardesto HBG-800WWHCHML |
| Назва модифікації | Блендер Ardesto HBG-800WWHCHML |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Вага в пакованні, кг | 1.5 |
| Ціна | 1199.00 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 39.0 x 6.5 x 6.5 |
| Матеріал чаші/склянка | Пластик |
| Габарити паковання (ВхШхГ), см | 40.0 x 10.0 x 10.0 |
| Програми та функції | Збивання, подрібнення, спінення, турборежим. |
| Місткість мініподрібнювача | 500 мл |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Материал корпусу | Неіржавка сталь, Пластик |
| Розділ | Блендери |
| Додаткові місткості | Чаша подрібнювача, Склянка |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Стан товару | Новий |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed for Merchant Center, Rozetka Feed |
| Сфера використання | Побутовий |
| Наявність | В наявності |
| Матеріал ніжки блендера | Неіржавка сталь |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Фірмові технології | Soft Touch ручка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва модифікації для Розетки | Блендер Ardesto HBG-800WWHCHML |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Артикул для відтворення на сайті | 84879 |
- Ціна: 1 299 ₴









