Передплата 15%

Вбудована мікрохвильова піч Ventolux MWBI 20 G BK TC
- Готово до відправки
- Код: 84973
9 391 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудована мікрохвильова піч Ventolux MWBI 20 G BK TC
Вбудована мікрохвильова піч MWBI 20 G BK TC — це сучасна та стильна техніка з елегантним чорним дизайном, яка ідеально впишеться в інтер'єр кухні. Ця модель пропонує широкий функціонал для приготування різноманітних страв завдяки режимам мікрохвиль, гриля та комбінованим програмам.
Переваги використання:
- Економія простору завдяки вбудованому монтажу.
- Стильний чорний корпус зі скла.
- Сенсорне управління та LED дисплей для зручного використання.
- Різні режими приготування: мікрохвилі, гриль, комбінований режим.
- Легке очищення внутрішньої камери з нержавіючої сталі.
Основні характеристики:
- Тип: Вбудовані мікрохвильові печі
- Колір: Чорний
- Матеріал: Скло
- Об'єм: 20 л
- Програматор: Сенсорні кнопки, LED дисплей
- Макс. потужність: 700 Вт
- Енергоспоживання: Клас А
- Система очищення: Емаль легкого очищення
- Режими приготування: Мікрохвильовий, гриль, комбінований, відкладений старт
- Живлення: 220 В
- Автовимкнення: Є
- Внутрішнє освітлення: Є
- Звуковий сигнал: Є
- Функції приготування: Випічка, гриль, запікання, розморожування
Габарити і комплектація:
- Габарити (ВхШхГ): 38.8 x 59.5 x 34.3 см
- Вага: 15 кг
- Вага в упаковці: 16.5 кг
- Розміри упаковки (ВхШхГ): 380 x 640 x 450 мм
- Комплектація: Мікрохвильова піч, решітка-гриль, скляна підставка, інструкція.
Особливості:
- Чорне скло для стильного та сучасного зовнішнього вигляду.
- Внутрішня камера з нержавіючої сталі для легкого очищення.
- Автовимкнення і таймер для зручності та безпеки.
Країна виробництва: Китай
Гарантія: 36 місяців
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | VENTOLUX |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | теновий |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Вертел | Ні |
| Нижний гриль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Підтримання температури | Ні |
| Приготування на пару | Ні |
| Очищення парою | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Інвертор | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Замок від дітей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 388 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Вага | 15 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 380 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 340 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 84973 |
| Постачальник | [не задан] |
| Валюта | UAH |
| Гарантія | 36 мес. |
| Назва | Вбудована мікрохвильова піч Ventolux MWBI 20 G BK TC |
| Назва модифікації | Вбудована мікрохвильова піч Ventolux MWBI 20 G BK TC |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Ціна | 9399.00 |
| Розділ | Вбудовані мікрохвильові печі |
| Стан товару | Новий |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed for Merchant Center, Rozetka Feed |
| Наявність | Немає в наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Назва модифікації для Розетки | Вбудована мікрохвильова піч Ventolux MWBI 20 G BK TC |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Артикул для відтворення на сайті | 84973 |
- Ціна: 9 391 ₴







