Передплата 15%

Вбудована мікрохвильова піч Ventolux MWBI 20 G WH TC FS
- Готово до відправки
- Код: 84975
10 291 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудована мікрохвильова піч MWBI 20 G WH TC FS
Вбудована мікрохвильова піч MWBI 20 G WH TC FS — це сучасне та стильне рішення для кухні, виконане в білому кольорі зі скла. Вона призначена для вбудовування в кухонні меблі шириною 60 см, що дозволяє заощадити простір та забезпечити зручність у використанні. Модель оснащена різними режимами приготування, такими як мікрохвилі, гриль та комбінований режим, що робить її функціональною та практичною для щоденних завдань.
Переваги використання:
- Біле скло, яке підходить для світлих і контрастних інтер'єрів.
- Економія простору завдяки вбудованому монтажу.
- Сенсорне управління з LED дисплеєм для зручності використання.
- Режими мікрохвиль, гриля та комбінований режим для різноманітних страв.
- Функція розморожування та розігріву без потреби у використанні дека (Free space).
- Внутрішнє покриття з нержавіючої сталі для легкої очистки.
Основні характеристики:
- Тип: Вбудовані мікрохвильові печі
- Колір: Білий
- Матеріал: Скло
- Об'єм: 20 л
- Програматор: Сенсорні кнопки, LED дисплей
- Макс. потужність: 700 Вт
- Енергоспоживання: Клас А
- Система очищення: Емаль легкого очищення
- Режими приготування: Мікрохвильовий, гриль, комбінований, відкладений старт
- В комплекті: Решітка-гриль
- Живлення: 220 В
- Автовимкнення: Є
- Внутрішнє освітлення: Є
- Звуковий сигнал: Є
- Особливості: Внутрішнє покриття з нержавіючої сталі, функція Free space
- Функції приготування: Випічка, гриль, запікання, розморожування
Габарити і комплектація:
- Габарити (ВхШхГ): 38.8 x 59.5 x 34.3 см
- Вага: 15 кг
- Вага в упаковці: 16.5 кг
- Розміри упаковки (ВхШхГ): 40.0 х 64.0 х 45.0 см
Особливості:
- Біле скло, що гармонійно поєднується з сучасним дизайном.
- Вбудовані режими мікрохвиль, гриля та комбінованого приготування.
- Розігрів Free space без використання дека.
- Таймер і можливість програмування часу.
Країна виробництва: Китай
Гарантія: 36 місяців
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | VENTOLUX |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | теновий |
| Максимальна потужність гриля | 800 Вт |
| Вертел | Ні |
| Нижний гриль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Підтримання температури | Ні |
| Приготування на пару | Ні |
| Очищення парою | Ні |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Інвертор | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Замок від дітей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 388 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Вага | 15 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 280 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 455 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 310 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 84975 |
| Постачальник | [не задан] |
| Валюта | UAH |
| Гарантія | 36 мес. |
| Назва | Вбудована мікрохвильова піч Ventolux MWBI 20 G WH TC FS |
| Назва модифікації | Вбудована мікрохвильова піч Ventolux MWBI 20 G WH TC FS |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Ціна | 10299.00 |
| Розділ | Вбудовані мікрохвильові печі |
| Стан товару | Новий |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed for Merchant Center, Rozetka Feed |
| Наявність | Немає в наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Назва модифікації для Розетки | Вбудована мікрохвильова піч Ventolux MWBI 20 G WH TC FS |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Артикул для відтворення на сайті | 84975 |
- Ціна: 10 291 ₴







