
Плита газова Ventolux GG 5050 ES (WH) T
- Немає в наявності
- Код: 84984
9 829 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова плита GG 5050 ES (WH) T
Газова плита GG 5050 ES (WH) T — це надійне і стильне рішення для будь-якої кухні, виконане в класичному білому кольорі. Повністю газова, ця модель оснащена 4 конфорками, системою газ-контроль і електропідпалом. Духовка об'ємом 50 літрів має одну робочу програму, а внутрішня камера покрита емаллю легкої очистки для зручного догляду.
Переваги використання:
- Повністю газова плита з 4 конфорками.
- Газ-контроль на варильній поверхні.
- Внутрішнє покриття духовки з емалі легкої очистки.
- Універсальний білий колір.
- Протвинь і решітка в комплекті.
Основні характеристики:
- Поверхня: Газова
- Об'єм духовки: 50 л
- Матеріал корпусу: Емаль
- Газ-контроль: Є
- Електропідпал: Кнопка
- Колір корпусу: Білий
- Кількість конфорок: 4
- Макс. температура: 250 °C
- Макс. потужність: 1941 Вт
- Матеріал кришки: Метал
- Система очищення: Емаль легкої очистки
- Програма: Нижній нагрівальний елемент
- Тип управління: Механічний
Габарити і комплектація:
- Розміри (ШхГ): 50x50 см
- Вага: 26 кг
- Вага в упаковці: 28,4 кг
- Розміри упаковки (ВхШхГ): 515x610x883 мм
- Комплектація: Протвинь, решітка, термометр.
Особливості:
- Решітки емальовані.
- 1 програма в духовці — нижній нагрівальний елемент.
- Термометр в комплекті.
Країна виробництва: Туреччина
Гарантія: 36 місяців
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Духова шафа | газовий |
| Ширина плити | 50 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 50 л |
| Кількість режимів приготування | 1 |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Гриль | Ні |
| Вертел | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Конвекція | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Автоматика закипання | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 0 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 26 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 84984 |
| Тип духовки | Газова |
| Тип | Газова |
| Постачальник | [не задан] |
| Комплектація | Деко, решітка, термометр. |
| Тип очищення | Традиційний |
| Тип напрямних | Знімні (дротові) |
| Валюта | UAH |
| Газ-контроль | Поверхні + Дахівки |
| Гарантія | 36 місяців. |
| Габарити (ВхШхГ) | 50.0 х 50.0 |
| Назва | Плита газова Ventolux GG 5050 ES (WH) T |
| Назва модифікації | Плита газова Ventolux GG 5050 ES (WH) T |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 51.5 х 61.0 х 88.3 |
| Вага в пакованні, кг | 28.4 |
| Ціна | 9829.00 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розділ | Плити |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Стан товару | Новий |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed for Merchant Center, Rozetka Feed |
| Наявність | Немає в наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Назва модифікації для Розетки | Плита газова Ventolux GG 5050 ES (WH) T |
| Електрозапалювання в духовці | Немає |
| Можливість під'єднання до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Кількість скла у дверцятах духовки | 2 |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Технічні характеристики та особливості | Варильна поверхня газова, газова духовка, газ-контроль |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Електропідпалювання поверхні | У ручці |
| Об'єм духовки | 50 л |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Кришка варильної поверхні | Металева |
| Кількість рівнів напрямних | 2 |
| Наявність шнура живлення | Комплектуються з товаром |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Артикул для відтворення на сайті | 84984 |
- Ціна: 9 829 ₴






