
Тостер Liberton LET-5700
- Готово до відправки
- Код: 85026
799 ₴
599 ₴
-25%
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тостер Liberton LET-5700
Компактний та стильний тостер Liberton LET-5700 допоможе вам швидко приготувати ароматні тости для сніданку. Завдяки універсальним функціям та простоті використання, він стане чудовим доповненням до вашої кухні.
Переваги використання
- 7 режимів обсмажування для досягнення бажаного ступеня підсмажування.
- Функції розморожування та підігрівання для різних видів хліба.
- Автовимкнення для безпечного використання.
- З'ємний піддон для крихт спрощує очищення.
- Автоцентрування забезпечує рівномірне обсмажування хліба.
Основні характеристики
- Потужність: 700 Вт
- Кількість відділень: 2 шт
- Кількість тостів: 2 шт
- Кількість режимів обсмажування: 7
- Функції: підігрівання, розморожування, автовимкнення, автоцентрування
- Матеріал корпусу: пластик
- Колір: білий
Габарити і комплектація
- Габарити (ВхШхГ): 26,1 х 18,2 х 15,4 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ): 29,5 х 18,5 х 16,0 см
- Вага нетто: 0,84 кг
- Вага брутто: 1,00 кг
- Комплектація: тостер, піддон для крихт, інструкція, гарантійний талон
Додаткові можливості
- Підігрів та розморожування для різних видів хліба.
- Автоматичне вимкнення для безпечного використання.
- Автоцентрування для рівномірного обсмажування.
- З'ємний піддон для легкого очищення.
Страна виробництва та гарантія
- Країна виробництва: Китай
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість тостів | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Максимальна продуктивність | 60 шт./год |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Решітка для підігріву булочок | Ні |
| Одностороннє обсмажування | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Кнопка скасування | Так |
| Автоматичне центрування тостів | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Ні |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 261 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Глибина | 154 мм |
| Вага | 0.84 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 85026 |
| Потужність, Вт | 700 Вт |
| Вага (кг) | 0.84 |
| Постачальник | [не задан] |
| Кількість | 6 |
| Валюта | UAH |
| Гарантія | 12 місяців |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 29,5 х 18,5 х 16,0 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 26,1 х 18,2 х 15,4 см |
| Назва | Тостер Liberton LET-5700 |
| Назва модифікації | Тостер Liberton LET-5700 |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Цвет изделия | Білий |
| Додаткові характеристики | 7 режимів обсмажування, підігрівання, розморожування, автовимкнення, автоцентрування, знімний піддон для крихт. |
| Вага в пакованні, кг | 1.0 |
| Ціна | 649.00 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Материал корпусу | Пластик |
| Розділ | Тостери |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стан товару | Новий |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed for Merchant Center, Rozetka Feed |
| Сфера використання | Для дому |
| Наявність | В наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Назва модифікації для Розетки | Тостер Liberton LET-5700 |
| Функції тостера | Підігрівання, розморожування, автовимкнення, автоцентрування. |
| Кількість режимів обсмажування | 7 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт, автоцентрування хліба |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Артикул для відтворення на сайті | 85026 |
- Ціна: 599 ₴









