Передплата 15%Подарунок

Плита 3+1 з газ. духовкою Canrey CGK 6031 KEGG IX
- Готово до відправки
- Код: 85014
18 999 ₴
14 000 ₴
-26%
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 799 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Плита 3+1 з газ. духовкою Canrey CGK 6031 KEGG IX»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита комбінована Canrey CGK 6031 KEGG IX
Плита комбінована Canrey CGK 6031 KEGG IX — це стильний і функціональний кухонний прилад, який ідеально поєднує елегантний дизайн і зручність у використанні. Вона стане надійним помічником для приготування ваших улюблених страв. Плита виготовлена на найкращому в Туреччині заводі з виробництва побутової техніки з використанням товстого надійного металу та простих , але дуже продуманих комплектуючих і аксесуарів.
Оснащення
- Газ-контроль: повний контроль для безпеки, автоматично припиняє подачу газу у разі згасання полум'я (для конфорок і духовки).
- Електророзпал: автоматичний електророзпал для зручності використання конфорок і духовки.
- Конвекція: забезпечує рівномірне розподілення гарячого повітря для якісного приготування страв.
- Гриль: дозволяє готувати страви із золотистою скоринкою.
- Таймер: допомагає контролювати час приготування.
- Підсвічування духовки: дозволяє стежити за процесом приготування без відкривання дверцят.
- Форсунки для скрапленого газу: входять у комплект для використання з різними типами газу.
- Скляна кришка: захищає поверхню та додає зручності.
- Підставка для кави: зручна для посуду невеликого діаметра, наприклад, турки.
Основні характеристики
- Тип: комбінована (3 газові конфорки + 1 електрична)
- Матеріал поверхні: нержавіюча сталь
- Габарити (ВхШхГ): 85 х 60 х 60 см
- Колір: нержавіюча сталь
- Решітки та розсікачі: матові для естетичності та зручності очищення
Характеристики духовки
- Тип: газова
- Функції:
- Гриль
- Конвекція
- Таймер
- Підсвічування
- Оснащення:
- 1 піддон
- 1 решітка з напрямними
- Дверцята духовки: заокруглені зі знімним склом для легкого очищення
Додаткові особливості
- Господарський ящик: для зберігання кухонного приладдя
- Форсунки для скрапленого газу: у комплекті
Додаткова інформація
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна виробництва: Туреччина
- Гарантія: 12 місяців
Canrey CGK 6031 KEGG IX — це надійний вибір для вашої кухні, що забезпечить зручність, безпеку та високу якість приготування їжі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canrey |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | комбінована |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Духова шафа | газовий |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Характеристики духової шафи | |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Кришка | скляна |
| Секція для посуду | Так |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 14 000 ₴










