Передплата 15%Подарунок

Плита Canrey CGK 6060 KGET W
- Готово до відправки
- Код: 84596
16 999 ₴
13 100 ₴
-23%
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 799 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Плита Canrey CGK 6060 KGET W»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова плита Canrey CGK 6060 KGET W з газовою духовкою
Газова плита Canrey CGK 6060 KGET W — це сучасний кухонний прилад, який поєднує стильний дизайн і функціональність. Оснащена сучасними технологіями для комфортного приготування їжі та високої продуктивності. Плита виготовлена на найкращому в Туреччині заводі з виробництва побутової техніки з використанням товстого надійного металу та простих , але дуже продуманих комплектуючих і аксесуарів.
Оснащення
- Конвекція: забезпечує рівномірний розподіл гарячого повітря в духовці для швидкого і якісного приготування страв.
- Електричний гриль: дозволяє створити хрустку скоринку на м'ясі, рибі чи овочах.
- Підсвічування духовки: дозволяє стежити за процесом приготування без відкривання дверцят.
- Направляючі для піддону: полегшують установку і виймання посуду.
- Термометр: забезпечує точний контроль температури.
- Підставка під каву: зручна для використання посуду невеликого діаметра.
Основні характеристики
- Габарити (ВхШхГ): 85 х 60 х 60 см
- Колір: Білий
- Поверхня: 4 газові конфорки
- Матеріал решіток: емальована сталь
- Матеріал розсікачів: Матові
- Кришка: Скляна
- Духовка: Газова з функцією конвекції
- Комплектація духовки:
- 1 піддон
- 1 решітка
- Дверцята духовки: Подвійне скло для безпеки і теплоізоляції
- Господарський ящик: є для зберігання кухонного приладдя
Загальна інформація
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна виробництва: Туреччина
- Гарантія: 12 місяців
Canrey CGK 6060 KGET W — це чудовий вибір для вашої кухні, який забезпечить стиль, комфорт та ефективність у приготуванні їжі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canrey |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | газовий |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Характеристики духової шафи | |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Гриль | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Термостат | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кришка | скляна |
| Секція для посуду | Так |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 84596 |
| Постачальник | [не задан] |
| Кількість | 2 |
| Валюта | UAH |
| Габарити (ВхШхГ) | 85.0 x 60.0 x 60.0 см |
| Назва | Плита газова Canrey CGK 6060 KGET W з газовою духовкою |
| Назва модифікації | Плита газова Canrey CGK 6060 KGET W з газовою духовкою |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 88.5 х 63.5 х 68.0 |
| Розділ | Плити |
| Стан товару | Новий |
| Наявність | В наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Іконки | Часткова передоплата 15% |
| Назва модифікації для Розетки | Плита газова Canrey CGK 6060 KGET W з газовою духовкою |
- Ціна: 13 100 ₴








