Передплата 15%

Плита Canrey CGEK 6060 KGGT IX COUNTRY
- Немає в наявності
- Код: 84190
14 000 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита комбінована Canrey CGEK 6060 KGGT IX Country
Плита комбінована Canrey CGEK 6060 KGGT IX Country — це стильний кухонний прилад у дизайні стилю кантрі, який поєднує елегантність, сучасні технології та функціональність. Вона стане чудовим вибором для тих, хто цінує комфорт і якість у приготуванні їжі. Плита виготовлена на найкращому в Туреччині заводі з виробництва побутової техніки з використанням товстого надійного металу та простих , але дуже продуманих комплектуючих і аксесуарів.
Оснащення
- Конвекція: забезпечує рівномірний розподіл гарячого повітря для швидкого та якісного приготування страв.
- Електричний гриль: ідеальний для отримання апетитної скоринки на м'ясі, рибі чи овочах.
- Верхній і нижній нагрів: забезпечують рівномірне пропікання страв.
- Таймер: дозволяє точно контролювати час приготування.
- Підсвітка духовки: допомагає спостерігати за процесом приготування без відкривання дверцят.
- Термостат: забезпечує точний контроль температури для ідеального приготування страв.
- Автоматичний електророзпал: забезпечує зручне та швидке запалювання конфорок.
- Газ-контроль: автоматично припиняє подачу газу у разі згасання полум'я для забезпечення безпеки.
- Підставка під каву: зручна для невеликого посуду, наприклад, турки.
Основні характеристики
- Габарити (ВхШхГ): 85 х 60 х 60 см
- Об’єм духовки: 62 літри
- Колір: Нержавіюча сталь
- Поверхня: 4 газові конфорки
- Матеріал решіток: Матові
- Матеріал розсікачів: Матові
- Кришка: Скляна з барною планкою
Духова шафа
- Тип духовки: Електрична
- Функції:
- Верхній і нижній нагрів
- Електричний гриль
- Конвекція
- Таймер
- Підсвітка
- Термостат
- Комплектація:
- 1 піддон
- 1 решітка з направляючими
- Дверцята духовки: Заокруглені зі знімним склом для легкого очищення
Додаткові характеристики
- Господарський ящик: для зберігання кухонного приладдя
- Форсунки для скрапленого газу: входять у комплект
Загальна інформація
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна виробництва: Туреччина
- Гарантія: 12 місяців
Canrey CGEK 6060 KGGT IX Country — це ідеальний вибір для тих, хто шукає стильну, функціональну і надійну плиту, яка стане справжньою окрасою вашої кухні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canrey |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | комбінована |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | електричний |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 62 л |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гриль | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Термостат | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кришка | скляна |
| Секція для посуду | Так |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 84190 |
| Постачальник | [не задан] |
| Кількість | 3 |
| Валюта | UAH |
| Габарити (ВхШхГ) | 85.0 x 60.0 x 60.0 см |
| Назва | Плита комбінована Canrey CGEK 6060 KGGT IX Country ( поверхня газова, духовка електрична) |
| Назва модифікації | Плита комбінована Canrey CGEK 6060 KGGT IX Country ( поверхня газова, духовка електрична) |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 88.5 х 63.5 х 68.0 |
| Розділ | Плити |
| Стан товару | Новий |
| Наявність | В наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Іконки | Часткова передоплата 15% |
| Назва модифікації для Розетки | Плита комбінована Canrey CGEK 6060 KGGT IX Country ( поверхня газова, духовка електрична) |
- Ціна: 14 000 ₴









