Передплата 15%

Плита Canrey CGK 5050 BR
- Немає в наявності
- Код: 83682
8 000 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова плита Canrey CGK 5050 BR з газовою духовкою
Газова плита Canrey CGK 5050 BR — це сучасна та функціональна плита з газовою духовкою, яка чудово підійде для вашої кухні. Висока якість матеріалів та зручність у використанні забезпечать комфорт у щоденному приготуванні їжі. Плита виготовлена на найкращому в Туреччині заводі з виробництва побутової техніки з використанням товстого надійного металу та простих , але дуже продуманих комплектуючих і аксесуарів.
Оснащення
- Матеріал ручки духовки: алюмінієва для надійності та зручності.
- Металева кришка: захищає варильну поверхню та додає естетики.
- Форсунки для скрапленого газу: входять у комплект для адаптації до різного типу газу.
Основні характеристики
- Габарити (ВхШхГ): 85 х 50 х 53 см
- Колір: Коричневий
- Поверхня: 4 газові конфорки
Духовка
- Тип: Газова
- Комплектація:
- 1 піддон
- 1 решітка
- Форсунки для скрапленого газу
Загальна інформація
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна виробництва: Туреччина
- Гарантія: 12 місяців
Canrey CGK 5050 BR — це стильна газова плита, яка забезпечить надійність, довговічність та зручність використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canrey |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | газовий |
| Ширина плити | 50 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Характеристики духової шафи | |
| Термостат | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кришка | сталева |
| Секція для посуду | Так |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 83682 |
| Постачальник | [не задан] |
| Кількість | 10 |
| Валюта | UAH |
| Габарити (ВхШхГ) | 85.0 х 50.0 х 50.0 |
| Назва | Плита газова Canrey CGK 5050 BR з газовою духовкою |
| Назва модифікації | Плита газова Canrey CGK 5050 BR з газовою духовкою |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 88.0 х 51.0 х 61.0 |
| Розділ | Плити |
| Стан товару | Новий |
| Наявність | В наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Іконки | Часткова передоплата 15% |
| Назва модифікації для Розетки | Плита газова Canrey CGK 5050 BR з газовою духовкою |
- Ціна: 8 000 ₴






