Передплата 15%

Плита Canrey CGK 6040 K IX
- Немає в наявності
- Код: 84702
10 999 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова плита Canrey CGK 6040 K IX
Газова плита Canrey CGK 6040 K IX — це сучасний і надійний пристрій, що поєднує стильний дизайн і функціональність. Виготовлена з нержавіючої сталі, плита має зручні функції для комфортного використання на вашій кухні. Плита виготовлена на найкращому в Туреччині заводі з виробництва побутової техніки з використанням товстого надійного металу та простих , але дуже продуманих комплектуючих і аксесуарів.
Особливості
- Металева кришка: захищає варильну поверхню та додає зручності у використанні.
- Електрозапалювання: дозволяє легко запалювати конфорки без використання сірників або запальничок.
- Термометр духовки: забезпечує точний контроль температури для ідеального приготування страв.
- Підсвітка духовки: дозволяє контролювати процес приготування без відкривання дверцят.
- Форсунки для скрапленого газу: входять у комплект для адаптації до різних типів газу.
- Колір: Нержавіюча сталь, стильно та довговічно.
Основні характеристики
- Тип плити: Газова
- Духовка: Газова
- Кількість конфорок: 4
- Матеріал поверхні: Нержавіюча сталь
- Габарити (В×Ш×Г): 85 × 60 × 60 см
Комплектація
- 1 піддон
- 1 решітка
- Форсунки для скрапленого газу
Гарантія та виробництво
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна виробництва: Туреччина
Газова плита Canrey CGK 6040 K IX — це ідеальний вибір для вашої кухні, що забезпечує зручність, надійність і чудові результати приготування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canrey |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | газовий |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Фритюрниця | Ні |
| Характеристики духової шафи | |
| Газ-контроль духовки | Ні |
| Гриль | Ні |
| Вертел | Ні |
| Телескопічні направляючі в духовці | Ні |
| Блокування дверцят духової шафи | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Додаткова духова шафа | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Автоматика закипання | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Кришка | сталева |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 40 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 84702 |
| Тип духовки | Газова |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Внутрішнє покриття | Емаль легкого очищення |
| Постачальник | [не задан] |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Плита, гарантійний талон, Інструкція, Жиклери для зрідженого газу, Деко, Решітка. |
| Тип очищення | Традиційний |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Валюта | UAH |
| Газ-контроль | Немає |
| Гарантія | 12 місяців. |
| Габарити (ВхШхГ) | 85.0 x 60.0 x 60.0 см |
| Назва | Плита газова Canrey CGK 6040 K IX |
| Назва модифікації | Плита газова Canrey CGK 6040 K IX |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 87.0 х 63.0 х 62.0 см |
| Вага в пакованні, кг | 42.0 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розділ | Плити |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Стан товару | Новий |
| Наявність | В наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Назва модифікації для Розетки | Плита газова Canrey CGK 6040 K IX |
| Електрозапалювання в духовці | У ручці |
| Можливість під'єднання до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Технічні характеристики та особливості | Варильна поверхня газова, газова духовка. |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Електропідпалювання поверхні | У ручці |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Кришка варильної поверхні | Металева |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Наявність шнура живлення | Комплектуються з товаром |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Артикул для відтворення на сайті | 84702 |
- Ціна: 10 999 ₴






