
Тостер Ardesto T-F450B
- Готово до відправки
- Код: 85135
999 ₴
799 ₴
-20%
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тостер Ardesto T-F450B
Потужний і надійний
Тостер Ardesto T-F450B допоможе вам починати кожен ранок зі смачних і хрустких тостів. Завдяки широким слотам з автоматичним центруванням забезпечується рівномірне та якісне підсмажування хліба. Висока потужність у 800 Вт гарантує швидке приготування сніданку.
Особливості
- 7 рівнів нагріву – дозволяють максимально точно налаштувати підсмажування тостів відповідно до ваших уподобань.
- Функція підігріву – допоможе розігріти тости або інші хлібобулочні вироби.
- Функція розморожування – дозволяє підсмажувати заморожений хліб без попереднього розморожування.
- Автоматичне центрування хліба – рівномірне підсмажування з обох сторін.
- Кнопка "Стоп" – миттєва зупинка процесу підсмажування.
- Автоматичне вимкнення – підвищує безпеку використання приладу.
- Знімний піддон для крихт – легке очищення тостера після використання.
Характеристики
- Тип: Тостер
- Тип керування: Електромеханічне
- Піддон для крихт: Так
- Кількість відділень: 2
- Кількість ступенів підсмажування: 7
- Потужність: 800 Вт
- Особливості конструкції: Автоматичне вимкнення, знімний піддон для крихт
- Колір: Чорний
Габарити і вага
- Габарити в упаковці (В×Ш×Г): 20.0 × 31.0 × 19.0 см
- Вага в упаковці: 1,5 кг
Комплектація
- Тостер Ardesto T-F450B
- Документація
Гарантія та виробництво
- Гарантія: 12 місяців
- Країна-виробник: Китай
Тостер Ardesto T-F450B – це ідеальне поєднання якості, надійності та функціональності для вашого ідеального сніданку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість тостів | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Максимальна продуктивність | 60 шт./год |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Інший |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Решітка для підігріву булочок | Так |
| Одностороннє обсмажування | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Кнопка скасування | Ні |
| Автоматичне центрування тостів | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Ні |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 85135 |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Постачальник | [не задан] |
| Валюта | UAH |
| Гарантія | 12 місяців |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 20.0 × 31.0 × 19.0 см |
| Назва | Тостер Ardesto T-F450B |
| Назва модифікації | Тостер Ardesto T-F450B |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Цвет изделия | Чорний |
| Вага в пакованні, кг | 1.5 |
| Ціна | 949.00 |
| Стара ціна | 1099.00 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Материал корпусу | Пластик |
| Розділ | Тостери |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стан товару | Новий |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed for Merchant Center, Rozetka Feed |
| Сфера використання | Для дому |
| Наявність | Немає в наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Назва модифікації для Розетки | Тостер Ardesto T-F450B |
| Функції тостера | Автоматичне центрування хліба, кнопка "Стоп", розморожування, регулювання ступеня підсмажування, функція підігрівання |
| Кількість режимів обсмажування | 7 |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Артикул для відтворення на сайті | 85135 |
- Ціна: 799 ₴









