
Електрична піч Ventolux NIKA 45 (BK/X) 2G
- Немає в наявності
- Код: 85200
4 890 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Електрична піч NIKA 45 (BK/X) 2G
Зручна в експлуатації міні-духовка NIKA 45 (BK/X) 2G порадує своїх власників чудовим функціоналом і привабливим зовнішнім виглядом. Залежно від обраної програми приготування Ви можете випікати страви з рум'яною скоринкою як з обох сторін, так і з однієї. Окремо винесена програма "Конвекція", що дозволяє підтримувати тепло. Просторий круглий деко входить до комплектації. Все, що Вам потрібно для приготування смачної страви в міні-духовці – вибрати потрібний режим і температуру.
Завдяки емалі легкого очищення духовку легко очищати від жиру або залишків їжі.
Переваги використання
-
Компактні розміри і зручність встановлення
-
6 програм приготування для різноманітних страв
-
Широке термостійке скло для безпеки
-
Вбудований таймер з автовідключенням і звуковим сигналом
-
Внутрішнє підсвічування для зручного контролю за приготуванням
-
Високоякісні матеріали збільшують термін служби пристрою
-
Легкість очищення завдяки спеціальному покриттю
-
Надійні нагрівальні елементи з нержавіючої сталі
-
Міцний механізм кріплення нагрівальних елементів і скла
-
Проста і зручна система зняття дверцят
Характеристики
-
Основні можливості:
-
6 програм приготування
-
Таймер 90 хвилин з автовідключенням і звуковим сигналом
-
Внутрішнє підсвічування
-
Індикатор роботи та термостата
-
Емаль легкого очищення
-
-
Поверхня:
-
Матеріал: Емаль
-
Колір: Сріблястий
-
-
Духовка:
-
Об'єм: 45 л
-
Температурний діапазон: 50-300°С
-
Максимальна потужність: 1500 Вт
-
Програматор: Механічний
-
Кількість стекол у дверцятах: 2
-
Комплектація
-
Електрична піч
-
Решітка
-
Прямокутний деко
-
Круглий деко
Габарити і вага
-
Габарити плити: 34.0 х 60.8 х 46.0 см
-
Габарити упаковки: 66.5 х 48.5 х 38.0 см
-
Вага: 13.7 кг
-
Вага в упаковці: 15 кг
Виробник і походження
-
Країна виробництва: Туреччина
-
Країна реєстрації бренду: Україна
Гарантія
-
Термін гарантії: 36 місяців
Стиль, якість і функціональність у кожній деталі!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об`єм | 45 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1500 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 300 град. |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 608 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 13.7 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 85200 |
| Потужність, Вт | 1500 Вт |
| Вага (кг) | 13.7 |
| Особливості | Звуковий сигнал, Автовимкнення, Конвекція |
| Постачальник | [не задан] |
| Кількість | 1 |
| Об'єм, л | 45.0 |
| Термостат | 50-250 °С |
| Валюта | UAH |
| Гарантія | 36 місяців. |
| Назва | Електрична піч Ventolux NIKA 45 (BK/X) 2G |
| Назва модифікації | Електрична піч Ventolux NIKA 45 (BK/X) 2G |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Функції приготування | Рожен, розморожування, Конвекція |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 66.5 х 48.5 х 38.0 см |
| Додаткові характеристики | Автовимкнення, Внутрішня підсвітка, Звуковий сигнал, термоізоляція |
| Вага в пакованні, кг | 15.0 |
| Ціна | 4890.00 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 34.0 х 61.0 х 46.0 |
| Діапазон потужності, кВт | 1.4-2.0 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Материал корпусу | Емальована сталь |
| Розділ | Електричні печі |
| Кількість стекол у дверцятах | 2 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Стан товару | Новий |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed for Merchant Center, Rozetka Feed |
| Наявність | В наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Назва модифікації для Розетки | Електрична піч Ventolux NIKA 45 (BK/X) 2G |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Артикул для відтворення на сайті | 85200 |
- Ціна: 4 890 ₴









